KONST / Litografier / Färglitografier 14513039
nr 1451 3039
Bengt Bolin
(1933-1996), Sverige
Färglitografier, 3 st, Oramade lösa blad. Signerade, 75-100-150-upplaga. Färglitografi. Bladets mått: 57x64 - 56x76
Bengt Arne Bolin, svensk målare och grafiker född 1933, död 1996.
måndag 28 februari 2022
kl 18:46:38
Bengt Bolin
Läs mer om Bengt Bolin